Połączenie kreatywności, designu i jakości.

Pochodząca z Barcelony, pełna hiszpańskiego temperamentu marka założona w 2014 roku produkuje minimalistyczne zegarki i okulary przeciwsłoneczne dla ludzi którzy nie liczą czasu, ale dla których liczy się czas!

 

Historia Meller

Wszystko zaczęło się w 2014 roku, gdy trójka przyjaciół studiujących na ESADE - jednej z najlepszych hiszpańskich szkół biznesu - postanowiła stworzyć własną markę zegarków i okularów. Założenie było proste – dostarczać wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach.  Swój pomysł zaprezentowali na specjalnym konkursie dla start-up’ów w Kuala Lumpur, gdzie ich projekt został odrzucony. Zmotywowani niepowodzeniem w Malezji, nie przestając wierzyć w sens swojej idei, wrócili do rodzinnej Barcelony, gdzie pozyskali prywatnych inwestorów. W ten sposób Sergi Benet, Marco Grandi i Borja Nadal stworzyli markę Meller.

 

Meller na świecie

Dzisiaj Meller wyznacza trendy i jest jedną z najszybciej rozwijających się marek w branży akcesoriów w Europie, która każdego dnia inspiruje na social mediach ponad 550 000 fanów. Swoje produkty sprzedaje do ponad 30 krajów świata, dynamicznie rozwijając obecność w sklepach stacjonarnych w całej Europie.  Zegarki i okulary z logo hiszpańskiego producenta można znaleźć w ponad 700 punktach sprzedaży w Hiszpanii, Portugalii, Grecji, Szwecji, Finlandii, Polsce, Włoszech, Niemczech i Chorwacji. 

 

Zegarki i okulary Meller

Produkty z logo Meller to akcesoria o wysokiej jakości, minimalistycznym stylu, niebanalnym wzornictwie. Zegarki ze stali szlachetnej, wyposażone w niezawodne japońskie mechanizmy kwarcowe i przykryte odpornym na zarysowania szkiełkiem mineralnym z powłoką szafirową zdobią nadgarstki fanów zegarmistrzostwa na całym świecie. Okulary Meller to połączenie klasycznych fasonów z nowoczesnym designem, gdzie bogactwo kolorów przenosi nas do skąpanych słońcem zatłoczonych uliczek hiszpańskich miast i plaż.

 

Meller w Polsce

Produkty hiszpańskiej marki dostępne są w Polsce od 2018 roku, a oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem Meller jest wBrothers Sp. z o.o., do której należy również serwis www.aleho.pl. Oficjalne przedstawicielstwo marki zapewnia bezpieczeństwo zakupów i oryginalność produktów na polskim rynku. Dzięki intensywnym działaniom marketingowym Meller zyskuje w Polsce coraz więcej fanów, a budowana sieć sprzedaży umożliwia szybki i łatwy dostęp do zegarków i okularów z logo hiszpańskiej marki, które dostępne są w coraz większej ilości punktów sprzedaży. 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel