Nowe kolekcje zegarków Meller

2019-10-31
Nowe kolekcje zegarków Meller

Meller - w młodości siła

Meller to stosunkowo młoda marka w świecie zegarkowych producentów. Pomimo że jest obecna na rynku od 5 lat, to daleko jej do wielkich zegarmistrzowskich manufaktur, których początki często sięgają XIX wieku. Weźmy na przykład szwajcarską markę Omega założoną w 1848 roku, amerykańską Timex z 1854, czy japońską Seiko z 1881 roku.

Ich ponad 100-letnia historia robi wrażenie, ale jak mawiał Juliusz Słowacki: "Póki jesteśmy młodzi, wszystko jest przed nami". I właśnie w tej młodości upatrujemy największą siłę hiszpańskiej marki Meller! Dynamiczny rozwój, świeże pomysły, nowoczesny marketing oparty o social mediach, a przede wszystkim ciągła praca nad nowymi kolekcjami zegarków i okularów o których przeczytacie poniżej - to jest koncepcja barcelońskiej firmy na podbicie serca fanów na całym świecie. 

Nowe kolekcje zegarków Meller 


Jako pierwsi w europie mieliśmy możliwość zaprezentowania nowych kolekcji zegarków Meller, jeszcze przed oficjalną premierą producenta. Kolekcje Maya oraz Daren - bo tak nazywają się nowości, to przełomowe modele dla marki, charakteryzujące się wzornictwem niespotykanym wcześniej nie tylko w asortymencie Meller, ale również konkurencyjnych firm z tego segmentu. Cieszymy się bardzo, że wraz z premierą nowych kolekcji zegarki Meller zyskują całkiem nową stylistykę, a w konsekwencji spełnią oczekiwania polskich klientów.



Maya - nowe damskie zegarki Meller

Damska kolekcja Maya przedstawia połączenie eleganckich linii, zaskakujących kolorów i kobiecego stylu. Zegarki Maya sprawdzą się jako dyskretny dodatek w wyszukanej estetyce. Kolekcja składa się z czterech zegarków z kopertą o szerokości 36 mm wykonaną z wysokiej jakości stali szlachetnej 316L. W modelach Maya Gold oraz Maya Baki Black zastosowano bransoletę dzięki czemu zyskały biżuteryjny charakter, a w modelach Maya Roos Choco i Maya Roos Grey znajdziemy skórzany pasek nadający elegancji. 








Daren - nowe męskie zegarki Meller

Innowacyjna konstrukcja męskiej kolekcji Daren przenosi nas do przyszłości. Dzięki geometrycznym kształtom i ośmiokątnej kopercie ze stali szlachetnej, zegarki Meller Daren to czasomierze dla pewnie stąpających po ziemi mężczyzn. Duża koperta  o szerokości 40 mm, wodoszczelność klasy 100 m oraz japoński mechanizm kwarcowy to podstawowe atuty tych zegarków, które utrzymane w stonowanej kolorystyce, dopasują stylizację każdego mężczyzny.







Pokaż więcej wpisów z Październik 2019
pixel