Sposoby płatności w Aleho.pl

Na aleho.pl wiemy, że bezpieczne i uczciwe płatności online to dla Ciebie ważna sprawa. Dlatego współpracujemy z najlepszymi i zaufanymi operatorami i oferujemy Ci najlepsze opcje płatności.

 

1. JAKIE SĄ DOSTĘPNE METODY PŁATNOŚCI ?

2. GDZIE WYBIERAM METODĘ PŁATNOŚCI ZA ZAMÓWIENIE ?

3. CZY METODY PŁATNOŚCI SĄ BEZPIECZNE ?


1. JAKIE SĄ DOSTĘPNE METODY PŁATNOŚCI ?

1.1. PayU - przelewy elektroniczne

Płatności elektroniczne na Aleho.pl obsługuje PayU. Dzięki temu, dokonana przez Ciebie wpłata księguje się automatycznie i od razu możemy przystąpić do realizacji zamówienia. Proces płatności poprzez PayU w różnych sklepach może się różnić, co zależy wyłącznie od sposoby technicznej integracji danego sklepu z systemem PayU. Na Aleho.pl proces wygląda następująco:

  • w zamówieniu jako formę płatności wybierasz PayU,
  • zostajesz przekierowany bezpośrednio na stronę PayU, gdzie wybierasz swój bank,
  • logujesz się do swojego banku,
  • akceptujesz wypełniony automatycznie formularz i potwierdzasz sms kodem,
  • zostajesz przekierowany z powrotem do Aleho.pl
  • otrzymasz email od PayU z potwierdzeniem transakcji. 

System PayU to lider płatności internetowych w Polsce. Wykorzystuje szyfrowanie SSL, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysokim poziom zabezpieczenia zawieranych transakcji.

1.2. Tradycyjny przelew na konto Aleho.pl

Możesz skorzystać z tradycyjnego przelewu na rachunek bankowy sklepu Aleho.pl. Podczas finalizacji zamówienia jako formę płatności wybierz "Przelew", a pojawią się dane do przelewu. Po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz od nas emaila potwierdzającego przyjęcie zamówienia. Jak tylko środki wpłyną na nasze konto, otrzymasz emaila z potwierdzeniem przyjęcia wpłaty i rozpoczniemy realizację zamówienia. 

1.3. Przy odbiorze - za pobraniem

Możesz wybrać formę płatności za pobraniem i zapłacić gotówką lub kartą płatniczą bezpośrednio kurierowi. Pamiętaj o tym, aby w miarę możliwości mieć odliczoną gotówkę za zamówienie - kurierzy nie mają obowiązku wydawać reszty. Gdy złożysz zamówienie za pobraniem, to od razu przystępujemy do realizacji zamówienia. 

2. GDZIE WYBIERAM METODĘ PŁATNOŚCI ZA ZAMÓWIENIE ?

Metodę płatności za zamówienie wybierasz w koszyku, na etapie finalizacji zamówienia. Możesz zmienić metodę płatności w dowolnym momencie finalizowania zamówienia.  

3. CZY METODY PŁATNOŚCI SĄ BEZPIECZNE ?

Wszystkie metody płatności na Aleho.pl są bezpieczne. Nasz sklep oraz współpracujący z nami PayU są chronione certyfikatem szyfrowania SSL - zapewniającym ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantującym wysokim poziom zabezpieczenia zawieranych transakcji. 

pixel