Wysyłka w Aleho.pl

 

W sklepie aleho.pl dbamy o to, abyś szybko i sprawnie otrzymał swoje zamówienie. Poniżej najważniejsze informacje.


1. ILE KOSZTUJE WYSYŁKA ?

KURIER DPD: z okazji Świąt wprowadzamy darmową wysyłkę dla każdego zamówienia!.

PACZKOMATY INPOST: z okazji Świąt wprowadzamy darmową wysyłkę dla każdego zamówienia!

2. ILE TRWA DOSTAWA ?

Zamówienia złożone do godziny 13:30 wysyłamy tego samego dnia, a kurier DPD dostarczy je w ciągu 24h roboczych. To samo dotyczy wysyłki poprzez paczkomaty INPOST.

Zamówienia złożone po 13:30 wysyłamy następnego dnia roboczego, a kurier DPD dostarczy je w ciągu 24h roboczych. To samo dotyczy wysyłki poprzez paczkomaty INPOST

3. JAKI KURIER PRZYWIEZIE MI PACZKĘ?

Współpracujemy z kurierem DPD oraz wysyłamy poprzez paczkomaty INPOST.

4. CZY MOGĘ ŚLEDZIĆ PRZESYŁKĘ?

Tak- wystarczy, że klikniesz w numer listu przewozowego, który znajdziesz w emailu potwierdzającym wysłanie zamówienia lub w szczegółach zamówienia na Twoim koncie w Dalmatinka.pl.

5. CZY KURIER BĘDZIE SIĘ ZE MNĄ KONTAKTOWAŁ?

Kurier DPD wyśle Ci emaila pod tytułem "Powiadomienie", w którym poinformuje Cię o planowanym dniu i przedziale godzinowym dostawy przesyłki oraz poda Ci imię oraz bezpośredni numer telefonu do kuriera dostarczającego Ci przesyłkę. Pamiętaj, że kurier nie ma obowiązku kontaktować się z Tobą bezpośrednio, nie ma obowiązku do Ciebie dzwonić. Jeżeli chcesz się z nim skontaktować, to najlepiej zadzwoń do niego i ustal szczegóły przez telefon.

6. CZY MOGĘ UMÓWIĆ SIĘ Z KURIEREM NA OKREŚLONĄ GODZINĘ ODBIORU PACZKI?

Niestety, nie ma możliwości umawiania kuriera na dostawę paczki o określonej godzinie. Nie mamy na to wpływu my jako sklep, ani sam kurier rozwożący paczki. Kurier nie ma formalnie obowiązku dzwonienia do klienta i informowania o dostawie. Natomiast Kurier DPD wyśle Ci emaila o planowanym przedziale godzinowym dostawy i poda imię oraz bezpośredni numer telefonu do kuriera dostarczającego Ci przesyłkę - możesz do niego zadzwonić i spróbować ustalić szczegóły.

7. CZY MOGĘ ZAPŁACIĆ KURIEROWI ZA POBRANIEM ?

Tak. Jeżeli Twoja forma płatności to "za pobraniem", to możesz zapłacić kurierowi karta płatniczą lub gotówką. 

pixel