Wybierz Twój pierwszy zegarek Meller

2019-03-22
Wybierz Twój pierwszy zegarek Meller

Wiemy, że zakup zegarka to nie jest łatwa sprawa. Na rynku jest wielu producentów zachwalających swoje produkty, tłumacząc bardzo zawile czym są klasy wodoszczelności lub jak rozróżnić mechanizmy kwarcowe od automatycznych, ale Ciebie nie zawsze to interesuje… My wiemy jak Ci pomóc, dlatego wystarczą 3 proste pytania, aby znaleźć Twój nowy zegarek. 

1. Dla kogo szukasz zegarka? 

Jeżeli szukasz zegarka to albo kupujesz go jako prezent dla bliskiej Ci osoby albo dla siebie, prawda? Znacznie łatwiej będzie Ci przebrnąć przez szeroką ofertę i znaleźć konkretny model dla wybranej osoby, jeżeli zawęzisz sobie obszar poszukiwań do kilku wskaźników.

Jeżeli szukasz zegarka dla kobiety, to przejrzyj ofertę zegarków damskich. Te modele charakteryzują się mniejszą średnicą koperty, dzięki czemu zgrabnie prezentują się na nadgarstkach u większości kobiet. Jeżeli szukasz modelu z wyróżniającymi się detalami, to zwróć uwagę na damski zegarek Meller Astar Roos Marble z marmurową tarczą. 

Moda na męskie zegarki się zmienia i obecnie mężczyźni coraz rzadziej wybierają masywne koperty i grube bransolety, a  coraz częściej wolą nosić zegarki minimalistyczne, które pasować będą do wielu codziennych stylizacji. Kolekcja zegarków Meller Makonnen z kopertą o szerokości 40mm i chronografem to najnowszy model marki Meller i jest ciekawą propozycją dla każdego mężczyzny.   

Zobacz Zegarek Meller Astar Roos Marble

2. Czy zegarek musi być drogi aby był dobry? 

Odpowiedź jest prosta: nie. Zegarek nie musi być drogi, żeby był dobry. Jakość zegarka nie zależy od jego ceny, ale od materiałów z jakich został wykonany. Bardzo dobrej jakości zegarki możesz kupić już w cenie od około 300 zł – ważne jest, aby były to zegarki markowe, pochodzące od sprawdzonych producentów i dystrybutorów, które wyposażone są w dobrej jakości komponenty.

Zwróć uwagę, że wszystkie zegarki Meller wyposażone są w mechanizmy kwarcowe renomowanych japońskich producentów – Seiko lub Miyota. To dzięki mechanizmowi zegarek będzie Ci długo służyć. Z drugiej strony, zegarki Meller są w całości wykonane z wysokiej jakości stali szlachetniej 316L - dzięki jej właściwościom nie musisz się martwić o alergię skóry - zegarki Meller są hipoalergiczne.

Pamiętaj, że nie każdy zegarek który „dobrze” wygląda, jest rzeczywiście dobrym zegarkiem. Zawsze czytaj specyfikację techniczną danego modelu lub pytaj sprzedawców o szczegółowe informacje, aby uchronić się przed źle wydanymi pieniędzmi.      

3. Czy potrzebna jest gwarancja?  

Jeżeli kupujesz zegarek od producenta, który nie zapewnia Ci gwarancji to…….nie dziw się, że zegarek przestanie działać zanim go nastawisz;) Każdy zegarek pochodzący od markowego producenta jest objęty gwarancją. Zakres jaki ona obejmuje różni się w zależności od marki, ale w przeważającej większości dotyczy ona wad produkcyjnych mechanizmu, tarczy, indeksów i wskazówek. Pozostałe komponenty, takie jak bateria czy pasek są elementami które mają określoną żywotność i zużywają się naturalnie w ramach noszenia zegarka.

Zobacz Zegarek Meller Denka Roos Black

Kupując od autoryzowanych sprzedawców oraz dystrybutorów masz pewność, że Twój zegarek będzie objęty gwarancją. Gwarancja na zegarki Meller wynosi 24 miesiące od daty zakupu. Zwracaj uwagę na to, czy w kupiony przez Ciebie modelu jest pisemna gwarancja producenta, wraz z szczegółową informacją o tym co obejmuje i jak ją możesz zrealizować, gdy coś się z stanie z Twoim zegarkiem.
pixel