Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka na każde zamówienie!
Czas dostawy
Zamówienia złożone do godziny 13:00 wysyłamy tego samego dnia, a kurier dostarczy je w ciągu 24H.
Dotyczy to zarówno wysyłki kurierem DPD jak również za pośrednictwem paczkomatu INPOST.
Zwroty i wymiana
Masz 14 dni od momentu otrzymania zamówienia, aby zwrócić lub wymienić towar. Stworzyliśmy prosty kreator, dzięki któremu szybko dokonasz zwrotu lub wymiany.
Zegarek Manuale 35mm
Kolekcja MANUALE 35mm wyróżnia się nowoczesnym stylem pasującym zarówno do codziennych jak i eleganckich okazji. Zegarek posiada kopertę o szerokości 35mm oraz zakręcaną koronkę na godzinie 12, której nie można przeoczyć- jest to charakterystyczny element marki GaGa Milano. Srebrna bransoleta ze stali szlachetnej pięknie pasuje do czarnej tarczy oraz białych cyfr. Zwróć uwagę na piękne arabskie cyfry w kolorze białym umieszczone na tarczy- takich detali nie znajdziesz w żadnej innej marce. W zegarku wykorzystano szwajcarski mechanizm kwarcowy SWISS RONDA 762.
Poznaj markę GaGa Milano
GaGa Milano to włoska marka luksusowych zegarków z siedzibą we włoskiej stolicy mody i designu- Mediolanie. Marka łamie utarte schematy i tradycje i oferuje wyzywającą, intrygującą i zapadającą w pamięć gamę zegarków. Kolekcje charakteryzuje koronka na godzinie 12, cyfry arabskie w unikatowym kształcie, bogata ale bardzo stylowa kolorystyka której nie da się przeoczyć. Marka osiągnęła znaczącą pozycję na rynku i obecnie dostępna jest w luksusowych lokalizacjach na całym świecie. GaGa Milano zaskakuje ciekawymi projektami mogąc pochwalić się m.in współpracą z Warner Bros (dla której przygotowywała limitowaną edycję zegarków), Neymarem Juniorem (dla którego stworzyła limitowaną kolekcję), MOTO GP i wieloma innymi.
Piękne opakowanie
Każdy zegarek pakowany jest w piękne drewniane pudełko które dodatkowo nadaje produktowi prestiżu oraz idealnie nadaje się na piękny, wyjątkowy prezent.
Specyfikacja:
- Szerokość koperty: 35 mm,
- Grubość koperty: 12 mm,
- Tarcza: czarna,
- Pasek: bransoleta,
- Szerokość paska: 16 mm
- Mechanizm: szwajcarski, SWISS RONDA 762,
- Wodoszczelność: 30 metrów,
- Zapięcie paska: motylkowe,
| Marka : | GAGA Milano |
| Model: | 6020MN06S0STST0 |
| Rodzaj: | Damski |
| Kolekcja: | Manuale 35mm |
| Materiał koperty: | stal szlachetna |
| Kolor koperty: | Srebrny |
| Szerokość koperty: | 35mm |
| Grubość koperty: | 12 mm |
| Typ paska: | Bransoleta |
| Kolor paska: | Srebrny |
| Szerokość paska: | 16 mm |
| Kolor tarczy: | Czarny |
| Szkiełko: | Szafirowe ![]() Szkiełko o wysokiej odporności na zarysowania. |
| Mechanizm: | Szwajcarski mechanizm kwarcowy |
| Wodoszczelność: | 30 metrów ![]() Zegarek odporny na przypadkowe zachlapania, np. podczas mycia rąk. |
| Gwarancja: | 1 rok |
OKULARY MELLER W WASZYCH STYLIZACJACH
To Wy jesteście naszą inspiracją.

KENA Tigris Carbon
Zobacz model
JAMIL Moss Olive
Zobacz model
KESSIE Tutzetae Brown
Zobacz model
MALAIKA All Black
Zobacz model
RAMI Tigris Carbon
Zobacz model
RAMI Tigris Carbon
Zobacz model
NAYAH All Black
Zobacz model
BINTI Tigris Brown
Zobacz model
NATHY
Zobacz model
KENA Black Orange
Zobacz model
ADISA All OliveY
Zobacz model
MALAIKA Tigris Brown
Zobacz modelZEGARKI MELLER W WASZYCH STYLIZACJACH
To Wy jesteście naszą inspiracją.

Maori Dag Silver
Zobacz model
Niara Baki Roos
Zobacz model
Maori Black Silver
Zobacz model
Ekon Baki Black
Zobacz model
Daren Black Night
Zobacz model
Madi Baki Roos
Zobacz model
Nairobi All Gold
Zobacz model





