14 dni na zwrot produktu
24 miesiące gwarancji na każdy produkt
100% ochrony w płatnościach online
Szczegółowy opis produktu
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka na każde zamówienie!
Czas dostawy
Zamówienia złożone do godziny 13:00 wysyłamy tego samego dnia, a kurier dostarczy je w ciągu 24H.
Dotyczy to zarówno wysyłki kurierem DPD jak również za pośrednictwem paczkomatu INPOST.
Zwroty i wymiana
Masz 14 dni od momentu otrzymania zamówienia, aby zwrócić lub wymienić towar. Stworzyliśmy prosty kreator, dzięki któremu szybko dokonasz zwrotu lub wymiany.
Parametry techniczne:
| Marka : | GAGA Milano |
| Model: | 5021FL01R0LTBL0 |
| Rodzaj: | Unisex |
| Kolekcja: | Manuale 40mm |
| Materiał koperty: | stal szlachetna |
| Szerokość koperty: | 40 mm |
| Grubość koperty: | 12mm |
| Typ paska: | Pasek skórzany |
| Kolor paska: | Srebrny |
| Szerokość paska: | 16 mm |
| Kolor tarczy: | Srebrny |
| Szkiełko: | Mineralne z powłoką szafirową |
| Mechanizm: | Japoński mechanizm kwarcowy |
| Wodoszczelność: | 30 metrów ![]() Zegarek odporny na przypadkowe zachlapania, np. podczas mycia rąk. |
| Gwarancja: | 1 rok |
| Kolor koperty: | Różowe złoto |
OKULARY MELLER W WASZYCH STYLIZACJACH
To Wy jesteście naszą inspiracją.
Nowość 

KENA Tigris Carbon
Zobacz modelbestseller 

JAMIL Moss Olive
Zobacz modelkultowe 

KESSIE Tutzetae Brown
Zobacz modelnowość 

MALAIKA All Black
Zobacz modelnowość 

RAMI Tigris Carbon
Zobacz modelnowość 

RAMI Tigris Carbon
Zobacz modelkultowe 

NAYAH All Black
Zobacz modelSLIM 

BINTI Tigris Brown
Zobacz modellimitowane 

NATHY
Zobacz modelNOWOŚĆ 

KENA Black Orange
Zobacz modelKULTOWe 

ADISA All OliveY
Zobacz modelnowość 

MALAIKA Tigris Brown
Zobacz modelZEGARKI MELLER W WASZYCH STYLIZACJACH
To Wy jesteście naszą inspiracją.
na bransolecie 

Maori Dag Silver
Zobacz modelminimalizm 

Niara Baki Roos
Zobacz modelstyl 

Maori Black Silver
Zobacz modelall black 

Ekon Baki Black
Zobacz modelbestseller 

Daren Black Night
Zobacz modelbestseller 

Madi Baki Roos
Zobacz modelpremium 

Nairobi All Gold
Zobacz modelklasyka 

Denka Dag Silver S
Zobacz modelOpinie o produkcie
Gaga Milano - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 12 miesięcy.
Gaga Milano
Polecane produkty




