Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka na każde zamówienie!
Czas dostawy
Zamówienia złożone do godziny 13:00 wysyłamy tego samego dnia, a kurier dostarczy je w ciągu 24H.
Dotyczy to zarówno wysyłki kurierem DPD jak również za pośrednictwem paczkomatu INPOST.
Zwroty i wymiana
Masz 14 dni od momentu otrzymania zamówienia, aby zwrócić lub wymienić towar. Stworzyliśmy prosty kreator, dzięki któremu szybko dokonasz zwrotu lub wymiany.
Dopracowane detale
Zegarki Meller to hiszpański temperament w minimalistycznym wydaniu. Kolekcja Maori prezentuje unisexowe czasomierze o prostej formie, ale nieszablonowym zestawieniu kolorów, które sprawdzą się dla kobiet i mężczyzn szukających dyskretnego dodatku w wyszukanym stylu.
Zegarek Meller Maori Roos Camel posiada kopertę o szerokości 38 mm w kolorze matowego różowego złota, wykonaną z wysokiej jakości stali szlachetnej 316L i pokrytą warstwą PVD, zapewniającą wysoką wytrzymałość na ścieranie koloru. Komfortowe ułożenie na nadgarstku zapewnia jasnobrązowy pasek z naturalnej włoskiej skóry. Pod odpornym na zarysowania szkiełkiem mineralnym z powłoką szafirową umieszczono białą tarczę z dwukolorowymi wskazówkami, sekundnikiem zlokalizowanym na godzinie 6 oraz dyskretnym logo Meller. Wodoszczelność 50 m pozwala na krótkotrwały kontakt z wodą, np. podczas kąpieli.
Wysoka jakość
• Mechanizm - niezawodny japoński mechanizm kwarcowy firmy MIYOTA
• Szkiełko - odporne na pęknięcia i zarysowania szkiełko mineralne z powłoką szafirową
• Wodoszczelność - zegarek ma wodoodporność 50 m i jest odporny na krótkotrwały kontakt z wodą, np. podczas kąpieli.
• Hipoalergiczny - zegarek wykonano ze stali szlachetnej pokrytej warstwą PVD zawierającej śladowe ilości niklu, dzięki czemu nie uczula alergików
• Gwarancja - zegarki Meller objęte są 2-letnią gwarancją producenta.
Czas Realizacji
Każde zamówienie złożone do godz. 16:00 wysyłamy w ten sam dzień, a paczka dociera do odbiorcy w ciągu jednego dnia roboczego. Dla przykładu: gdy zamówienie złożysz w poniedziałek do godz. 16:00 wtedy paczka z naszym produktem powinna dotrzeć do Ciebie we wtorek.
Gwarancja i bezpieczeństwo zakupów
Jesteśmy oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem marki MELLER na Polskę. Kupując u nas masz gwarancję, że produkt jest oryginalny a zakupy bezpieczne.
O marce Meller
Meller to połączenie kreatywności, designu i jakości. Pochodząca z Barcelony, pełna hiszpańskiego temperamentu marka założona w 2014 roku produkuje wysokiej jakości minimalistyczne zegarki i okulary dla ludzi którzy nie liczą czasu, ale dla których liczy się czas! Dzisiaj wyznacza trendy i jest jednym z najszybciej rozwijających się brandów w branży akcesoriów w Europie. Swoje lifestylowe produkty sprzedaje w ponad 20 krajach, dynamicznie rozwijając sieć sklepów stacjonarnych. Meller codziennie inspiruje na social mediach ponad 500 000 fanów. W Polsce zegarki i okulary Meller dostępne są od 2018 roku, a oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem marki jest aleho.pl.

| Marka : | Meller ![]() MELLER- jesteśmy marką fashion z Barcelony, która produkuje wysokiej jakości modowe okulary i zegarki. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów przy zachowaniu uczciwej ceny. Wszystkie projekty łączą w sobie klasykę oraz awangardę dzięki czemu marka MELLER zachowuje minimalistyczny styl jednocześnie odzwierciedlając najnowsze trendy. Pełna hiszpańskiego temperamentu jest jedną z wiodących na świecie marek okularów w social mediach. Marka przywiązuję dużą wagę do kwestii związanych z ochroną środowiska i prowadzeniem zrównoważonego biznesu, a produkty dostępne są na całym świecie. |
| Ean: | 9487000000376 |
| Model: | 2R-1CAMEL |
| Rodzaj: | Męski ,
Damski |
| Kolekcja: | Maori |
| Szerokość koperty: | 38 mm |
| Grubość koperty: | 7,5 mm |
| Kolor paska: | Brązowy |
| Szerokość paska: | 20 mm |
| Długość paska: | 230 mm ![]() Jest to maksymalny obwód nadgarstka na jaki zmieści się zegarek. |
| Kolor tarczy: | Biały |
| Szkiełko: | Mineralne z powłoką szafirową |
| Mechanizm: | Japoński mechanizm kwarcowy |
| Wodoszczelność: | 50 metrów ![]() Zegarek odporny na kontakt z wodą np. podczas kąpieli, pływania. |
| Gwarancja: | 2 lata ![]() Oryginalna, dwuletnia gwarancja producenta. |
| Kategoria: | Zegarek |
| Rodzaj paska: | Pasek |
| Materiał paska: | Skóra |
| Producent Odpowiedzialny: | Stellio Ventures S.L. ![]() Stellio Ventures S.L.; ulica Calle Aragón 247, Entresuelo 1a, 08007 Barcelona, Hiszpania; info@mellerbrand.com |
OKULARY MELLER W WASZYCH STYLIZACJACH
To Wy jesteście naszą inspiracją.

KENA Tigris Carbon
Zobacz model
JAMIL Moss Olive
Zobacz model
KESSIE Tutzetae Brown
Zobacz model
MALAIKA All Black
Zobacz model
RAMI Tigris Carbon
Zobacz model
RAMI Tigris Carbon
Zobacz model
NAYAH All Black
Zobacz model
BINTI Tigris Brown
Zobacz model
NATHY
Zobacz model
KENA Black Orange
Zobacz model
ADISA All OliveY
Zobacz model
MALAIKA Tigris Brown
Zobacz modelZEGARKI MELLER W WASZYCH STYLIZACJACH
To Wy jesteście naszą inspiracją.

Maori Dag Silver
Zobacz model
Niara Baki Roos
Zobacz model
Maori Black Silver
Zobacz model
Ekon Baki Black
Zobacz model
Daren Black Night
Zobacz model
Madi Baki Roos
Zobacz model
Nairobi All Gold
Zobacz model








