Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka na każde zamówienie!
Czas dostawy
Zamówienia złożone do godziny 13:00 wysyłamy tego samego dnia, a kurier dostarczy je w ciągu 24H.
Dotyczy to zarówno wysyłki kurierem DPD jak również za pośrednictwem paczkomatu INPOST.
Zwroty i wymiana
Masz 14 dni od momentu otrzymania zamówienia, aby zwrócić lub wymienić towar. Stworzyliśmy prosty kreator, dzięki któremu szybko dokonasz zwrotu lub wymiany.
Opis modelu
Zegarki Meller to hiszpański temperament w minimalistycznym wydaniu. Kolekcja Makonnen jest doskonałą propozycją dla mężczyzn szukających czasomierzy łączących funkcjonalność z niebanalną elegancją.
Zegarek Makonnen Wit Camel Chronograph posiada czarną kopertę o szerokości 40 mm wykonaną z wysokiej jakości stali szlachetnej 316L, pokrytą warstwą PVD, zapewniającą wysoką wytrzymałość na ścieranie koloru. Komfortowe ułożenie na nadgarstku zapewnia jasnobrązowy skórzany pasek z naturalnej włoskiej skóry. Pod odpornym na zarysowania szkiełkiem mineralnym z powłoką szafirową umieszczono czarną tarczę z punktowymi indeksami, datownikiem i dyskretnym logo Meller. Wodoszczelność 100 m pozwala na pływanie i nurkowanie na niewielkiej głębokości.
Dodatkową funkcją modelu Makonnen jest chronograf - czyli analogowy stoper, umożliwiająca dokładny pomiar czasu, do którego służą dwie białe subtarcze umieszczone w centralnej części zegarka oraz dodatkowe przyciski po prawej stronie koperty.
Czas realizacji
Zamówienie złożone do godz. 13:00 wysyłamy w ten sam dzień, a paczka dociera do odbiorcy w ciągu jednego dnia roboczego. Dla przykładu: gdy zamówienie złożysz w poniedziałek do godz. 13:00- paczka z naszym produktem powinna dotrzeć do Ciebie we wtorek:)
| Marka : | Meller ![]() MELLER- jesteśmy marką fashion z Barcelony, która produkuje wysokiej jakości modowe okulary i zegarki. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów przy zachowaniu uczciwej ceny. Wszystkie projekty łączą w sobie klasykę oraz awangardę dzięki czemu marka MELLER zachowuje minimalistyczny styl jednocześnie odzwierciedlając najnowsze trendy. Pełna hiszpańskiego temperamentu jest jedną z wiodących na świecie marek okularów w social mediach. Marka przywiązuję dużą wagę do kwestii związanych z ochroną środowiska i prowadzeniem zrównoważonego biznesu, a produkty dostępne są na całym świecie. |
| Ean: | 9487000000819 |
| Model: | 4NW-1CAMEL |
| Rodzaj: | Męski |
| Kolekcja: | Makonnen |
| Kolor koperty: | Czarny |
| Szerokość koperty: | 40 mm |
| Grubość koperty: | 10,5 mm |
| Kolor paska: | Brązowy |
| Szerokość paska: | 20 mm |
| Kolor tarczy: | Czarny |
| Szkiełko: | Mineralne z powłoką szafirową |
| Mechanizm: | Japoński mechanizm kwarcowy |
| Funkcje: | Chronograf ,
Datownik ,
Sekundnik |
| Wodoszczelność: | 100 metrów ![]() Zegarek odporny długi kontakt z wodą podczas pływania, nurkowania bez akwalungu. |
| Gwarancja: | 2 lata ![]() Oryginalna, dwuletnia gwarancja producenta. |
| Kategoria: | Zegarek |
| Rodzaj paska: | Pasek |
| Materiał paska: | Skóra |
| Producent Odpowiedzialny: | Stellio Ventures S.L. ![]() Stellio Ventures S.L.; ulica Calle Aragón 247, Entresuelo 1a, 08007 Barcelona, Hiszpania; info@mellerbrand.com |
OKULARY MELLER W WASZYCH STYLIZACJACH
To Wy jesteście naszą inspiracją.

KENA Tigris Carbon
Zobacz model
JAMIL Moss Olive
Zobacz model
KESSIE Tutzetae Brown
Zobacz model
MALAIKA All Black
Zobacz model
RAMI Tigris Carbon
Zobacz model
RAMI Tigris Carbon
Zobacz model
NAYAH All Black
Zobacz model
BINTI Tigris Brown
Zobacz model
NATHY
Zobacz model
KENA Black Orange
Zobacz model
ADISA All OliveY
Zobacz model
MALAIKA Tigris Brown
Zobacz modelZEGARKI MELLER W WASZYCH STYLIZACJACH
To Wy jesteście naszą inspiracją.

Maori Dag Silver
Zobacz model
Niara Baki Roos
Zobacz model
Maori Black Silver
Zobacz model
Ekon Baki Black
Zobacz model
Daren Black Night
Zobacz model
Madi Baki Roos
Zobacz model
Nairobi All Gold
Zobacz model












