Dopracowane detale
Każdy ma swój styl. Stwórz własny wybierając łatwo wymienialny pasek Meller.
Pasek wykonany ze skóry naturalnej w kolorze brązowym, z szarą sprzączką. Szerokość paska wynosi 20mm, a długość 230mm.
Pasek łatwo wymienialny, kompatybilny z zegarkami Meller z kolekcji: Ekon, Makonnen, Maori, Astar (38mm) & Denka (38mm)
O marce MELLER
Meller to pochodząca z Barcelony, pełna hiszpańskiego temperamentu marka założona w 2014 roku. Produkując wysokiej jakości minimalistyczne zegarki i okulary w przystępnych cenach zdobyła serca fanów na całym świecie. Dzisiaj wyznacza trendy i jest jednym z najszybciej rozwijających się brandów w branży akcesoriów w Europie. Swoje lifestylowe produkty sprzedaje w ponad 20 krajach, dynamicznie rozwijając sieć sklepów stacjonarnych. Meller codziennie inspiruje na social mediach ponad 500 000 fanów. W Polsce zegarki i okulary Meller dostępne są od 2018 roku, a oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem marki jest aleho.pl.
| Długość paska: | 230mm |
| Ean: | 9487000001069 |
| Model: | GST-1BROWN2 |
| Szerokość paska: | 20 mm |
| Marka : | Meller ![]() MELLER- jesteśmy marką fashion z Barcelony, która produkuje wysokiej jakości modowe okulary i zegarki. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów przy zachowaniu uczciwej ceny. Wszystkie projekty łączą w sobie klasykę oraz awangardę dzięki czemu marka MELLER zachowuje minimalistyczny styl jednocześnie odzwierciedlając najnowsze trendy. Pełna hiszpańskiego temperamentu jest jedną z wiodących na świecie marek okularów w social mediach. Marka przywiązuję dużą wagę do kwestii związanych z ochroną środowiska i prowadzeniem zrównoważonego biznesu, a produkty dostępne są na całym świecie. |
| Zapięcie: | sprzączka |
| Kompatybilność: | Ekon, Makonnen, Maori, Astar (38mm) & Denka (38mm) |
| Mocowanie paska: | Quick-release |
| Rodzaj paska: | Pasek |
| Materiał paska: | Skóra |
| Producent Odpowiedzialny: | Stellio Ventures S.L. ![]() Stellio Ventures S.L.; ulica Calle Aragón 247, Entresuelo 1a, 08007 Barcelona, Hiszpania; info@mellerbrand.com |
OKULARY MELLER W WASZYCH STYLIZACJACH
To Wy jesteście naszą inspiracją.

KENA Tigris Carbon
Zobacz model
JAMIL Moss Olive
Zobacz model
KESSIE Tutzetae Brown
Zobacz model
MALAIKA All Black
Zobacz model
RAMI Tigris Carbon
Zobacz model
RAMI Tigris Carbon
Zobacz model
NAYAH All Black
Zobacz model
BINTI Tigris Brown
Zobacz model
NATHY
Zobacz model
KENA Black Orange
Zobacz model
ADISA All OliveY
Zobacz model
MALAIKA Tigris Brown
Zobacz modelZEGARKI MELLER W WASZYCH STYLIZACJACH
To Wy jesteście naszą inspiracją.

Maori Dag Silver
Zobacz model
Niara Baki Roos
Zobacz model
Maori Black Silver
Zobacz model
Ekon Baki Black
Zobacz model
Daren Black Night
Zobacz model
Madi Baki Roos
Zobacz model
Nairobi All Gold
Zobacz model








