Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka na każde zamówienie!
Czas dostawy
Zamówienia złożone do godziny 13:00 wysyłamy tego samego dnia, a kurier dostarczy je w ciągu 24H.
Dotyczy to zarówno wysyłki kurierem DPD jak również za pośrednictwem paczkomatu INPOST.
Zwroty i wymiana
Masz 14 dni od momentu otrzymania zamówienia, aby zwrócić lub wymienić towar. Stworzyliśmy prosty kreator, dzięki któremu szybko dokonasz zwrotu lub wymiany.
Dopracowane detale
GaGa Milano z przyjemnością przedstawia nową kolekcję REFLECTION dedykowaną kobiecemu światu. Marka rozbiła na kawałki swoją klasyczną kopertę i połączyła je tworząc elegancki i dynamiczny design, którego głównymi cechami są fasety. Cyfry arabskie- 13, 2, 6 i 8 są naniesione, natomiast pozostałe są perforowane tak by móc zobaczyć kryjący się pod tarczą kolor. Zegarek posiada mechanizm kwarcowy oraz podwójną tarczę. Skórzany pasek z nadrukiem aligatora jest ręcznie robiony we Włoszech- z paską i dbałością o szczegóły i najwyższą jakość.
Wyjątkowy grawer
Na deklu zegarka znajdziesz piękny grawer przedstawiający motyle.
Specyfikacja:
- Szerokość koperty: 36 mm,
- Grubość koperty: 11,5 mm,
- Koperta: stal szlachetna,
- Pasek: skóra naturalna,
- Szerokość paska: 16 mm
- Mechanizm: kwarcowy
- Wodoszczelność: 100 metrów,
- Zapięcie paska: klamra,
Piękne opakowanie
Każdy zegarek pakowany jest w piękne drewniane pudełko które dodatkowo nadaje produktowi prestiżu oraz idealnie nadaje się na piękny, wyjątkowy prezent.
Czas Realizacji
Każde zamówienie złożone do godz. 13:30 wysyłamy w ten sam dzień, a paczka dociera do odbiorcy w ciągu jednego dnia roboczego. Dla przykładu: gdy zamówienie złożysz w poniedziałek do godz. 13:30 wtedy paczka z naszym produktem powinna dotrzeć do Ciebie we wtorek.
Gwarancja i bezpieczeństwo zakupów
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki GaGa Milano na Polskę. Kupując u nas masz gwarancję, że produkt jest oryginalny a zakupy bezpieczne.
O marce GaGa Milano
Włoska marka o niepowtarzalnym designie z siedzibą w Mediolanie, która ma butiki w luksusowych lokalizacjach na całym świecie. Marka łamie utarte schematy i tradycje i oferuje wyzywającą, intrygującą i zapadającą w pamięć gamę zegarków. Kolekcje charakteryzuje koronka na godzinie 12, cyfry arabskie w unikatowym kształcie, bogata ale bardzo stylowa kolorystyka której nie da się przeoczyć. Marka osiągnęła znaczącą pozycję na rynku i obecnie dostępna jest w luksusowych lokalizacjach na całym świecie. GaGa Milano zaskakuje ciekawymi projektami mogąc pochwalić się m.in współpracą z Warner Bros (dla której przygotowywała limitowaną edycję zegarków), Neymarem Juniorem (dla którego stworzyła limitowaną kolekcję), MOTO GP i wieloma innymi.
| Marka : | GAGA Milano |
| Model: | 8120RE02SELAWH0 |
| Rodzaj: | Damski |
| Kolekcja: | Reflection |
| Materiał koperty: | stal szlachetna |
| Kolor koperty: | Srebrny |
| Szerokość koperty: | 36 mm |
| Grubość koperty: | 11,5 mm |
| Typ paska: | Bransoleta |
| Kolor paska: | Srebrny |
| Szerokość paska: | 16 mm |
| Kolor tarczy: | Biały |
| Szkiełko: | Mineralne z powłoką szafirową |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Wodoszczelność: | 100 m / 10ATM |
| Gwarancja: | 1 rok |
OKULARY MELLER W WASZYCH STYLIZACJACH
To Wy jesteście naszą inspiracją.

KENA Tigris Carbon
Zobacz model
JAMIL Moss Olive
Zobacz model
KESSIE Tutzetae Brown
Zobacz model
MALAIKA All Black
Zobacz model
RAMI Tigris Carbon
Zobacz model
RAMI Tigris Carbon
Zobacz model
NAYAH All Black
Zobacz model
BINTI Tigris Brown
Zobacz model
NATHY
Zobacz model
KENA Black Orange
Zobacz model
ADISA All OliveY
Zobacz model
MALAIKA Tigris Brown
Zobacz modelZEGARKI MELLER W WASZYCH STYLIZACJACH
To Wy jesteście naszą inspiracją.

Maori Dag Silver
Zobacz model
Niara Baki Roos
Zobacz model
Maori Black Silver
Zobacz model
Ekon Baki Black
Zobacz model
Daren Black Night
Zobacz model
Madi Baki Roos
Zobacz model
Nairobi All Gold
Zobacz model




