Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka na każde zamówienie!
Czas dostawy
Zamówienia złożone do godziny 13:00 wysyłamy tego samego dnia, a kurier dostarczy je w ciągu 24H.
Dotyczy to zarówno wysyłki kurierem DPD jak również za pośrednictwem paczkomatu INPOST.
Zwroty i wymiana
Masz 14 dni od momentu otrzymania zamówienia, aby zwrócić lub wymienić towar. Stworzyliśmy prosty kreator, dzięki któremu szybko dokonasz zwrotu lub wymiany.
Kolekcja 143
Wiemy, że chcesz wyglądać wyjątkowo. Dlatego stworzyliśmy kolekcję zegarków 143. Charakterystyczny styl? Spróbuj znaleźć podobne projekty gdziekolwiek indziej. Rzemiosło z pasją? Od garbowanego roślinne ręcznie robionego paska po ręcznie wykończoną kopertę. Przystępność? Uczciwa cena daje każdemu szanse na wyjątkowy, designerski zegarek, który wyróżnia się w świecie masowo produkowanych czasomierzy.
Uniwersalna koperta o średnicy 40 mm sprawia, że zegarek ten jest idealną propozycją zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.
Specyfikacja:
- Mechanizm - japoński mechanizm kwarcowy MIYOTA 2115,
- Szkiełko - wypukłe szkiełko mineralne,
- Wodoszczelność - wysoka wodoodporność - 100 m (10ATM),
- Koperta - wykonana ze stali szlachetnej 316L, poddana opatentowanemu przez markę OOO "procesowi postarzania",
- Tarcza - tarcza, indeksy i wskazówki zostały pokryte warstwą C3 SuperLuminova. Tarcza posiada datownik,
- Dekiel – dekiel ze stali szlachetnej 316L,
- Koronka - stal szlachetna 316L z wygrawerowanym logo OOO,
- Pasek – 20mm, ręcznie robiony pasek ze skóry Barbour garbowanej roślinnie,
- Szerokość koperty - 40mm,
- Grubość koperty - 10,6mm,
- Hipoalergiczny - zegarek wykonano ze stali szlachetnej 316L zawierającej śladowe ilości niklu – dzięki czemu nie uczula alergików
Opatentowany proces "postarzania" koperty
Marka Out Of Order zasłynęła dzięki unikalnemu, opatentowanemu procesowi postarzania kopert zegarków. Każda koperta jest ręcznie wykańczana w sposób kontrolowany, co nadaje jej niepowtarzalny, vintage'owy charakter. Efekt „Damaged in Italy” sprawia, że zegarki wyglądają jakby nosiły w sobie historię, a jednocześnie zachowują nowoczesną jakość i trwałość. To perfekcyjne połączenie tradycyjnego rzemiosła z innowacyjną wizją.
Marka OUT OF ORDER
Włoska marka Out Of Order (OOO), założona w 2013 roku w pobliżu Wenecji, wyróżnia się unikalnym podejściem do zegarmistrzostwa. Ich motto "Damaged in Italy" odzwierciedla opatentowany proces postarzania kopert, nadający zegarkom charakterystyczny, vintage'owy wygląd. Każdy czasomierz OOO jest ręcznie wykańczany, co sprawia, że nie ma dwóch identycznych egzemplarzy. To połączenie nowoczesnych technologii z estetyką retro przyciąga miłośników niebanalnego designu i wysokiej jakości rzemiosła.
| Marka : | Out Of Order |
| Model: | OOO.001-17.AZ |
| Rodzaj: | Męski ,
Damski |
| Kolekcja: | 143 |
| Kolor koperty: | Srebrny |
| Szerokość koperty: | 40 mm |
| Grubość koperty: | 10,6 mm |
| Kolor paska: | Brązowy |
| Szerokość paska: | 20 mm |
| Kolor tarczy: | Brązowy |
| Szkiełko: | Wypukłe szkiełko mineralne |
| Mechanizm: | Japoński mechanizm kwarcowy MIYOTA 2115 |
| Funkcje: | Datownik |
| Wodoszczelność: | 100 metrów ![]() Zegarek odporny długi kontakt z wodą podczas pływania, nurkowania bez akwalungu. |
| Gwarancja: | 2 lata ![]() Oryginalna, dwuletnia gwarancja producenta. |
| Kategoria: | Zegarek |
| Rodzaj paska: | Pasek |
| Materiał paska: | Skóra |
| Producent Odpowiedzialny: | Out Of Order |
| Zapięcie paska: | Sprzączka / Klamerka |
OKULARY MELLER W WASZYCH STYLIZACJACH
To Wy jesteście naszą inspiracją.

KENA Tigris Carbon
Zobacz model
JAMIL Moss Olive
Zobacz model
KESSIE Tutzetae Brown
Zobacz model
MALAIKA All Black
Zobacz model
RAMI Tigris Carbon
Zobacz model
RAMI Tigris Carbon
Zobacz model
NAYAH All Black
Zobacz model
BINTI Tigris Brown
Zobacz model
NATHY
Zobacz model
KENA Black Orange
Zobacz model
ADISA All OliveY
Zobacz model
MALAIKA Tigris Brown
Zobacz modelZEGARKI MELLER W WASZYCH STYLIZACJACH
To Wy jesteście naszą inspiracją.

Maori Dag Silver
Zobacz model
Niara Baki Roos
Zobacz model
Maori Black Silver
Zobacz model
Ekon Baki Black
Zobacz model
Daren Black Night
Zobacz model
Madi Baki Roos
Zobacz model
Nairobi All Gold
Zobacz model








