Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka na każde zamówienie!
Czas dostawy
Zamówienia złożone do godziny 13:00 wysyłamy tego samego dnia, a kurier dostarczy je w ciągu 24H.
Dotyczy to zarówno wysyłki kurierem DPD jak również za pośrednictwem paczkomatu INPOST.
Zwroty i wymiana
Masz 14 dni od momentu otrzymania zamówienia, aby zwrócić lub wymienić towar. Stworzyliśmy prosty kreator, dzięki któremu szybko dokonasz zwrotu lub wymiany.
Kolekcja SWISS AUTOMATICO:
Kiedy OOO wyruszyło w podróż produkowania własnych czasomierzy, wygląd kolekcji SWISS AUTOMATICO był marzeniem, które chcieliśmy osiągnąć. Kolekcja ta oferuje to co najlepsze: szwajcarski mechanizm automatyczny STP1-11, kopertę ze stali szlachetnej poddaną opatentowanemu przez nas "procesowi postarzania", dwuwarstwową tarczę pokrytą warstwą SuperLumnova C3, szafirowe szkiełko z powłoką antyrefleksyjną. Zawsze chcieliśmy odcisnąć nasze piętno w branży zagarków- gdy założysz ten model poczujesz, że nam się udało!
Gwarancja jakości i oryginalności:
Jesteśmy oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem marki Out Of Order na Polskę. Kupując u nas masz gwarancję, że produkt jest oryginalny, a zakupy bezpieczne.
Specyfikacja:
• Mechanizm - szwajcarski mechanizm automatyczny STP 1-11,
• Szkiełko - szafirowe z powłoką antyrefleksyjną i lupą skierowaną na datownik,
• Wodoszczelność - wysoka wodoodporność - 100 m (10ATM),
• Koperta - wykonana ze stali szlachetnej 316L, poddana opatentowanemu przez markę OOO "procesowi postarzania" z ręcznie szczotkowanym obrotowym bezelem z aluminium,
• Tarcza - dwu-warstwowa tarcza; indeksy, wskazówki oraz elementy bezela zostały pokryte warstwą C3 SuperLuminova. Tarcza posiada datownik,
• Dekiel – dekiel ze stali szlachetnej 316L z okienkiem ukazującym szwajcarski mechanizm automatyczny STP 1-11,
• Koronka - stal szlachetna 316L z wygrawerowanym logo OOO,
• Pasek – 22mm, ręcznie szczotkowana pięcio-ogniskowa bransoleta we wzorze Jubilee. Wykonana ze stali szlachetnej 316L poddana opatentowanemu przez markę OOO procesowi "postarzania". Solidne zapięcie motylkowe.
• Szerokość koperty - 44mm,
• Grubość koperty - 14mm,
• Hipoalergiczny - zegarek wykonano ze stali szlachetnej 316L zawierającej śladowe ilości niklu – dzięki czemu nie uczula alergików
• Gwarancja - zegarki OOO objęte są 2-letnią gwarancją,
Marka OUT OF ORDER:
Marka Out Of Order powstała w 2013 roku w pobliżu Wenecji we Włoszech. Zyskała uznanie na całym świecie dzięki połączeniu wyrafinowanej, luksusowej formy zegarków z najwyższej półki z charakterystycznym wykończeniem "damaged in Italy" ("uszkodzone we Włoszech"). Marka od samego początku zaskakuje, łamie schematy i wprowadza na rynek zegarków świeże, odważne i unikatowe projekty, które trudno zaleźć gdziekolwiek indziej.
Wysoka jakość mechanizmów i materiałów, precyzja wykonania, unikatowość każdego egzemplarza, opatentowany przez OOO proces "postarzania" wyglądu zegarka razem z bogatą historią, ogromną energią założycieli oraz niezwykłą narracją marki sprawia, że marka OOO znacząco wyróżnia się na rynku.
Out Of Order konkuruje na rynku high-end oferując wyjątkowe podejście do zegarków "vintage" z pełną precyzją najlepszych rzemieślników i doświadczonych zegarmistrzów. Opatentowany przez OOO proces produkcji i wykończenia nadaje każdemu egzemplarzowi unikatowego wyglądu- nigdy nie znajdziesz dwóch takich samych zegarków OOO! W każdy zegarek wpisana jest odrobina historii, teraz nadszedł czas byś Ty dodał swoją!
| Marka : | Out Of Order |
| Model: | OOO.001-20.AR |
| Rodzaj: | Męski |
| Kolekcja: | SWISS AUTOMATICO |
| Kolor koperty: | Srebrny |
| Szerokość koperty: | 44 mm |
| Grubość koperty: | 14 mm |
| Kolor paska: | Srebrny |
| Szerokość paska: | 22 mm |
| Kolor tarczy: | Pomarańczowy |
| Szkiełko: | Szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |
| Mechanizm: | Szwajcarski mechanizm automatyczny STP 1-11 |
| Funkcje: | Datownik |
| Wodoszczelność: | 100 metrów ![]() Zegarek odporny długi kontakt z wodą podczas pływania, nurkowania bez akwalungu. |
| Gwarancja: | 2 lata ![]() Oryginalna, dwuletnia gwarancja producenta. |
| Kategoria: | Zegarek |
| Materiał paska: | Stal szlachetna |
| Rodzaj paska: | Bransoleta |
| Producent Odpowiedzialny: | Out Of Order |
OKULARY MELLER W WASZYCH STYLIZACJACH
To Wy jesteście naszą inspiracją.

KENA Tigris Carbon
Zobacz model
JAMIL Moss Olive
Zobacz model
KESSIE Tutzetae Brown
Zobacz model
MALAIKA All Black
Zobacz model
RAMI Tigris Carbon
Zobacz model
RAMI Tigris Carbon
Zobacz model
NAYAH All Black
Zobacz model
BINTI Tigris Brown
Zobacz model
NATHY
Zobacz model
KENA Black Orange
Zobacz model
ADISA All OliveY
Zobacz model
MALAIKA Tigris Brown
Zobacz modelZEGARKI MELLER W WASZYCH STYLIZACJACH
To Wy jesteście naszą inspiracją.

Maori Dag Silver
Zobacz model
Niara Baki Roos
Zobacz model
Maori Black Silver
Zobacz model
Ekon Baki Black
Zobacz model
Daren Black Night
Zobacz model
Madi Baki Roos
Zobacz model
Nairobi All Gold
Zobacz model








