Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka na każde zamówienie!
Czas dostawy
Zamówienia złożone do godziny 13:00 wysyłamy tego samego dnia, a kurier dostarczy je w ciągu 24H.
Dotyczy to zarówno wysyłki kurierem DPD jak również za pośrednictwem paczkomatu INPOST.
Zwroty i wymiana
Masz 14 dni od momentu otrzymania zamówienia, aby zwrócić lub wymienić towar. Stworzyliśmy prosty kreator, dzięki któremu szybko dokonasz zwrotu lub wymiany.
Opis modelu
Zegarki Meller to hiszpański temperament w minimalistycznym wydaniu. Kolekcja Madi prezentuje biżuteryjne czasomierze dla kobiet szukających świeżego i śmiałego dodatku do każdej stylizacji.
Zegarek Meller Madi Gold posiada kwadratową kopertę o szerokości 28 mm w kolorze złota, wykonaną z wysokiej jakości stali szlachetnej 316L. Komfortowe ułożenie na nadgarstku zapewnia srebrna bransoleta typu MESH, której długość można w łatwy sposób dopasować samodzielnie, wykorzystując dołączone w zestawie pomocne narzędzie. Koperta i bransoleta zostały dodatkowo pokryte warstwą PVD, która zapewnia wysoką wytrzymałość na ścieranie koloru. Pod odpornym na zarysowania szkiełkiem mineralnym z powłoką szafirową umieszczono białą tarczę z liniowymi indeksami oraz dyskretnym logo Meller. Wodoszczelność 30 m pozwala na przypadkowy kontakt z wodą, np. podczas mycia rąk.
Czas realizacji
Zamówienie złożone do godz. 13:00 wysyłamy w ten sam dzień, a paczka dociera do odbiorcy w ciągu jednego dnia roboczego. Dla przykładu: gdy zamówienie złożysz w poniedziałek do godz. 13:00- paczka z naszym produktem powinna dotrzeć do Ciebie we wtorek:)
| Marka : | Meller ![]() MELLER- jesteśmy marką fashion z Barcelony, która produkuje wysokiej jakości modowe okulary i zegarki. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów przy zachowaniu uczciwej ceny. Wszystkie projekty łączą w sobie klasykę oraz awangardę dzięki czemu marka MELLER zachowuje minimalistyczny styl jednocześnie odzwierciedlając najnowsze trendy. Pełna hiszpańskiego temperamentu jest jedną z wiodących na świecie marek okularów w social mediach. Marka przywiązuję dużą wagę do kwestii związanych z ochroną środowiska i prowadzeniem zrównoważonego biznesu, a produkty dostępne są na całym świecie. |
| Ean: | 9487000001823 |
| Model: | W7OB-2GOLD |
| Rodzaj: | Damski |
| Kolekcja: | Madi |
| Szerokość koperty: | 28 mm |
| Grubość koperty: | 7 mm |
| Kolor paska: | Złoty |
| Szerokość paska: | 16 mm |
| Kolor tarczy: | Biały |
| Szkiełko: | Mineralne z powłoką szafirową |
| Mechanizm: | Japoński mechanizm kwarcowy |
| Wodoszczelność: | 30 metrów ![]() Zegarek odporny na przypadkowe zachlapania, np. podczas mycia rąk. |
| Gwarancja: | 2 lata ![]() Oryginalna, dwuletnia gwarancja producenta. |
| Kategoria: | Zegarek |
| Rodzaj paska: | Bransoleta |
| Materiał paska: | Stal szlachetna |
| Producent Odpowiedzialny: | Stellio Ventures S.L. ![]() Stellio Ventures S.L.; ulica Calle Aragón 247, Entresuelo 1a, 08007 Barcelona, Hiszpania; info@mellerbrand.com |
OKULARY MELLER W WASZYCH STYLIZACJACH
To Wy jesteście naszą inspiracją.

KENA Tigris Carbon
Zobacz model
JAMIL Moss Olive
Zobacz model
KESSIE Tutzetae Brown
Zobacz model
MALAIKA All Black
Zobacz model
RAMI Tigris Carbon
Zobacz model
RAMI Tigris Carbon
Zobacz model
NAYAH All Black
Zobacz model
BINTI Tigris Brown
Zobacz model
NATHY
Zobacz model
KENA Black Orange
Zobacz model
ADISA All OliveY
Zobacz model
MALAIKA Tigris Brown
Zobacz modelZEGARKI MELLER W WASZYCH STYLIZACJACH
To Wy jesteście naszą inspiracją.

Maori Dag Silver
Zobacz model
Niara Baki Roos
Zobacz model
Maori Black Silver
Zobacz model
Ekon Baki Black
Zobacz model
Daren Black Night
Zobacz model
Madi Baki Roos
Zobacz model
Nairobi All Gold
Zobacz model












