Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka na każde zamówienie!
Czas dostawy
Zamówienia złożone do godziny 13:00 wysyłamy tego samego dnia, a kurier dostarczy je w ciągu 24H.
Dotyczy to zarówno wysyłki kurierem DPD jak również za pośrednictwem paczkomatu INPOST.
Zwroty i wymiana
Masz 14 dni od momentu otrzymania zamówienia, aby zwrócić lub wymienić towar. Stworzyliśmy prosty kreator, dzięki któremu szybko dokonasz zwrotu lub wymiany.
Kolekcja CASANOVA:
Kolekcja CASANOVA to hołd dla ducha przygody i elegancji, inspirowany legendarnym Giacomo Casanovą – weneckim poszukiwaczem przygód i ikoną XVIII wieku. Odważne schematy kolorystyczne i wyrafinowany design łączą się tutaj z najwyższą jakością wykonania.
Najwyższa jakość:
Każdy zegarek CASANOVA wyposażony jest w niezawodny mechanizm SWISS RONDA 515, szafirowe szkło z lupą na datownik i wysoką wodoodporność (100 m). Charakterystyczna dla OOO jest opatentowana technologia postarzania, nadająca stali szlachetnej 316L i bransolecie Oyster niepowtarzalny, vintage'owy wygląd. Ręcznie szczotkowany obrotowy bezel z aluminium, wskazówki SuperLuminova i wygrawerowane logo podkreślają dbałość o jakość i design. Zegarki OOO są hipoalergiczne. Styl i funkcjonalność na najwyższym poziomie.
Marka OUT OF ORDER:
Marka Out Of Order powstała w 2013 roku w pobliżu Wenecji we Włoszech. Zyskała uznanie na całym świecie dzięki połączeniu wyrafinowanej, luksusowej formy zegarków z najwyższej półki z charakterystycznym wykończeniem "damaged in Italy" ("uszkodzone we Włoszech"). OOO konkuruje na rynku high-end oferując wyjątkowe podejście do zegarków "vintage" z pełną precyzją najlepszych rzemieślników i zegarmistrzów. Opatentowany przez OOO proces produkcji i wykończenia nadaje każdemu egzemplarzowi unikatowego wyglądu- nigdy nie znajdziesz dwóch takich samych zegarków OOO.
| Marka : | Out Of Order |
| Model: | OOO.001-18.BI.BL |
| Rodzaj: | Męski |
| Kolekcja: | Casanova |
| Kolor koperty: | Srebrny |
| Szerokość koperty: | 44 mm |
| Grubość koperty: | 12,5 mm |
| Kolor paska: | Srebrny |
| Szerokość paska: | 22 mm |
| Kolor tarczy: | Biały |
| Szkiełko: | Szafirowe ![]() Szkiełko o wysokiej odporności na zarysowania. |
| Mechanizm: | Swiss Ronda 515 - Quartz |
| Funkcje: | Datownik |
| Wodoszczelność: | 100 metrów ![]() Zegarek odporny długi kontakt z wodą podczas pływania, nurkowania bez akwalungu. |
| Gwarancja: | 2 lata ![]() Oryginalna, dwuletnia gwarancja producenta. |
| Kategoria: | Zegarek |
| Materiał paska: | Stal szlachetna |
| Rodzaj paska: | Bransoleta |
| Producent Odpowiedzialny: | Out Of Order |
OKULARY MELLER W WASZYCH STYLIZACJACH
To Wy jesteście naszą inspiracją.

KENA Tigris Carbon
Zobacz model
JAMIL Moss Olive
Zobacz model
KESSIE Tutzetae Brown
Zobacz model
MALAIKA All Black
Zobacz model
RAMI Tigris Carbon
Zobacz model
RAMI Tigris Carbon
Zobacz model
NAYAH All Black
Zobacz model
BINTI Tigris Brown
Zobacz model
NATHY
Zobacz model
KENA Black Orange
Zobacz model
ADISA All OliveY
Zobacz model
MALAIKA Tigris Brown
Zobacz modelZEGARKI MELLER W WASZYCH STYLIZACJACH
To Wy jesteście naszą inspiracją.

Maori Dag Silver
Zobacz model
Niara Baki Roos
Zobacz model
Maori Black Silver
Zobacz model
Ekon Baki Black
Zobacz model
Daren Black Night
Zobacz model
Madi Baki Roos
Zobacz model
Nairobi All Gold
Zobacz model








